ניהול עסקי

בתקופה האחרונה אנו שומעים בחדשות שהנגיד העלה את הריבית, שרשת "קארפור" חודרת
לשוק הישראלי, ושבארגנטינה האינפלציה בשיאה. אנו שומעים, אך רבים מאיתנו לא מבינים
עד הסוף מה זה אומר.
בעידן הנוכחי שבו ניתן לבצע אינסוף פעולות פיננסיות וכלכליות באופן מיידי, חשוב לרכוש
ידע שיאפשר לנו להתנהל באופן עצמאי בעולם העסקי- כלכלי. לכך נועדה המגמה ניהול
עסקי במגמת שיווק.
הלמידה ברובה תיעשה באופן חוויתי על בסיס תיאורי מקרה וניתוחו תוך השתתפות
בסימולציות, דיונים, למידת עמיתים ועוד.
אז בין אם אתם רוצים להיות צרכנים חכמים יותר או שאתם שואפים להשתלב במגזר העסקי
או הכלכלי – מגמת ניהול עסקי תתאים לכם.

מבנה הלימודים במגמה: (8 או 10 יח"ל)
5 יח"ל – מקצוע מוביל – מינהל עסקים וכלכלה.
בכיתה י' – 30% מהציון בהערכה חלופית
בכיתה יא' – 70% מהציון בהערכה חיצונית (בחינת בגרות)
תחומי הלימוד: תורת הארגון, משאבי אנוש, חשבונאות, שיווק (מבוא), מיקרו ומאקרו כלכלה, מימון
ויזמות, תורת המשחקים ועוד.
3 או 5 יח"ל – מקצוע התמחות – שיווק. ביצוע פרויקט מחקר על ארגון בתחום השיווק ומבחן בע"פ
מול בוחן חיצוני. נלמד בכיתה י"ב.
תחומי הלימוד: עקרונות השיווק, ניהול השיווק (העמקה), התנהגות הצרכן, תקשורת שיווקית ועוד.
למי מיועדת המגמה?
הכישורים הנדרשים למגמה הם היכולת עבודה בצוות, יכולת למידה עצמאית, כושר ביטוי בע"פ
ובכתב וכמובן הרבה מוטיבציה.
דרישות קבלה :
התנהגות טובה מאוד
ממוצע כללי בתעודה 75 ומעלה
מתמטיקה: ,3-4 ,4 5 יח"ל
מקצוע מדעי נוסף: פיזיקה, כימיה או ביולוגיה
מבחן קבלה וריאיון אישי

קישורים מהירים

צוות שכבה י"ב

שלומית טמל

רכזת שכבה י"ב

שרית כהן ויוליה מירום

יועצות שכבה י"ב

מאיה מלמד

חינוך י"ב 1

שלומית טמל

חינוך י"ב 2

יריב דגן

חינוך י"ב 3

אודי בן אליעזר

חינוך י"ב 4

דורית דניאל

חינוך י"ב 5

זיו גרינברג

חינוך י"ב 6

ארתור מרגוליס

חינוך י"ב 7

יעל שוורץ

חינוך י"ב 8

מיכל בן דור

חינוך י"ב 9

צוות שכבה י"א

רחלי יוסף

רכזת שכבה י"א

יוליה מירום

יועצת שכבה י"א

חן בית און

חינוך י"א 1

רחלי יוסף

חינוך י"א 2

ספי מגיד

חינוך י"א 3

אורנה גבע קורנגרין

חינוך י"א 4

ענת בן שלמה

חינוך י"א 5

תמרה רובין

חינוך י"א 6

קלרה נדיר

חינוך י"א 7

קורל ריבלין ( קרין הירש)

חינוך י"א 8

דון ליכטר

חינוך י"א 9

צוות שכבה ט'

יפעת זרסקי

רכזת שכבה ט'

אורית לוינסון

יועצת שכבה ט'

מיכל שלינג

חינוך ט'1

מירי בללטי

חינוך ט'2

ורד אביב

חינוך ט'3

נאוה בכר

חינוך ט'4

יפעת זרסקי

חינוך ט'5

הדס ברנע

חינוך ט'6

לימור אוזן

חינוך ט'7

ענת גלפמן

חינוך ט'8

צוות שכבה ח'

אינה אברהם

רכזת שכבה ח'

אוסנת בן סירה

יועצת שכבה ח'

בלה פלדמן

חינוך ח'1

דליה יזרעאלי

חינוך ח'2

לימור שיבר

חינוך ח'3

אינה אברהם

חינוך ח'4

דניאלה לבקוביץ

חינוך ח'5

אריאל אורנשטיין

חינוך ח'6

איריס כהן לפידות ומאיסה עבד אלחי

חינוך ח'7

צוות שכבה ז'

בל מיליס

רכזת שכבה ז'

אילנית בן צור

יועצת שכבה ז'

יעל בן דוד

חינוך ז'1

זיוה דידי

חינוך ז'2

נוגה קינן

חינוך ז'3

בל מיליס

חינוך ז'4

דלית אמיתי

חינוך ז'5

ענת כהן אדר וענבל סיטרין

חינוך ז'6

צוות שכבה י'

רעות ישראלי

רכזת שכבה י'

שרית משה

יועצת שכבה י'

ולדי נקריטין הראל

חינוך י'1

דיקלה קלסקי

חינוך י'2

גבע לוינשטיין

חינוך י'3

יעל רייס

חינוך י'4

חוה חן ויזנגרין

חינוך י'5

ליזה ברהום

חינוך י'6

עומרי בוקסבאום

חינוך י'7

רון יהודה

חינוך י'8

רעות ישראלי

חינוך י'9

בעלי תפקידים

אריה חניה

אחראי בטחון

ליהי תלם

רכזות עתודה מדעית טכנולוגית

רחלי יוסף

רכזת הערכה ומדידה

חן בית און

רכזת מב"ר

ענת גלפמן

רכזת חינוך מיוחד

מיכל בן דור

רכזת התאמות

אורית לוינסון, יוליה מירום

מב"סית מניעת התנהגויות סיכוניות

מיכל שלינג

רכזת חברתית חטיבת ביניים

קלרה נדיר

רכזת חברתית חטיבה עליונה

רחלי יוסף

מעורבות בקהילה – י'

שלומית טמל

מעורבות בקהילה – י"א

דגנית חן שלו

מעורבות בקהילה – י"ב

דיקלה קלסקי

רכזת טיולים

קארין זגורי

רכזת מוגנות

מיכל ירוחם

רכזת תקשוב וניו מדיה

שלומית טמל

ניהול דף הפייסבוק

לימור קיש

פרסום וקשרי קהילה

רוני אגסי

עיצוב סביבה לימודית וניו מדיה

לילך גרוסמן

אחראית משו"ב ומערכת

רון יהודה

רכז בטיחות בדרכים

צוות מנהלה

דב זרסקי

מנהלן

אתי יונאי

גזברית

רינה אריאל

מזכירה פדגוגית

ג'ולי סימוניץ

מזכירת מנהלת בית הספר

תמי שרגיאן

מזכירת חטיבת ביניים

ג'ודי ברנדס

מזכירת חטיבה עליונה

רותם כהן

מזכירת הנהלה

כוכי אמסלם

עוזרת ספרייה

רויטל עזורה

מנהלת ספריה

אהוד כהן

אב בית

יוסי רצאבי

אב בית

חזי רפואה

אב בית

נחמן ציון

אחראי מחשוב

ג'אנה סטרובינסקי

לבורנטית

אירנה שבנוב

לבורנטית

זרמה ארצינוב

לבורנטית

צוות ניהול

עינת לנדיס

מנהלת בית הספר

דגנית חן שלו

מנהלת חטיבת ביניים

אורלי ספוז'ניקוב

מנהלת חטיבה עליונה

אביטל דוד בינו

סגנית לוגיסטיקה מערכת והסעות

דפנה מינצברג

סגנית חטיבת ביניים ורכזת פדגוגית חט"ב

זיוה דידי

סגנית חטיבת ביניים, הכלה והשתלבות

חוה טיראן

רכזת פדגוגית חטיבה עליונה

רכזי מקצוע

רוני אגסי ( מ"מ נבו נויה)

אומנות

זיו גרינברג

אזרחות

אוסנת סער

אנגלית חט"ב

ארתור ורגוליס

אנגלית חט"ע

אורנה גבע קורנגרין

ביולוגיה

נוגה קינן

גאוגרפיה

מירי נבון

הנדסת תוכנה

אריאל בורנשטיין

הומניסטקיה חט"ב, תנ"ך, היסטוריה ותרבות ישראל

אבנר גלעדי

היסטוריה חט"ע

אריה חניה וחלי בית און לוי

חינוך גופני

בל מיליס

מגמת חינוך גופני

יפעת זרסקי

כימיה

סיגל נדלר

לשון חט"ב

בת אל סיטון

לשון חט"ע

שלומית טמל

מדעי החברה

לילך גרוסמן

מדעי המחשב

הדס ברנע

מדעים חט"ב

חיים און

מחול

ניר ויסמן

משפט עברי

מעין מיסד

מתמטיקה חט"ב

שרון פנר

מתמטיקה חט"ע

לימור דניאל קיש

ספרות (ט-י"ב)

יעל בן דוד

ערבית

ליהי תלם

פיזיקה

רעות דוידוב

קולנוע

יעל שוורץ

תיאטרון

נאוה בכר

תכנית אל"המ מתלי"ת

הדר ספרדי

תנ"ך  חט"ע

דורית דניאל

ביוטכנולוגיה

מירי נבון

הנדסת תוכנה